O materiáli a práci s ním

DecorPlay myslí nie len na špičkový dizajn, ale tiež na ochranu životného prostredia a predovšetkým na zdravie Vašich detí. Preto sú obrazové tapety, tapety a bordúry DecorPlay tlačené na zdravotne nezávadný materiál, ktorý neobsahuje PVC ani ťažké kovy. Používame najmodernejší typ vliesového materiálu, ktorý je rozmerovo stabilný, ultrapevný, ale zároveň priedušný. Farby na obrazových tapetách, tapetách i bordúrach sú vodou riediteľné a neobsahujú žiadne chemické rozpúšťadlá. Značka DecorPlay je synonymom špičkového dizajnu, ktorý sa snúbi s najvyššou výrobnou kvalitou a tými najprísnejšími štandardmi zdravého bývania.

Obrazová tapeta

Obrazová tapeta DecorPlay je vytvorená z niekoľkých panelov (pruhov), ktoré sú očíslované a dodané spoločne v jednej rolke. Panely je možné výškovo upraviť podľa rozmeru steny. Jednotlivé panely sa lepia od najmenšieho čísla, zľava doprava, vedľa seba na doraz (neprekrývajú sa). Po nalepení všetkých panelov vzniká finálny obraz.
Lepidlo aplikujte vždy na stenu, nie na tapetu. Podklad pre tapetu musí byť suchý, čistý a hladký, prípadné nerovnosti povrchu je nutné pred aplikáciou tapety vyrovnať. Tapetu je možné čistiť hubkou navlhčenou vo vode, nepoužívajte chemické čistidlá.
Podrobnejšie informácie o aplikácii tapety sa dočítate na štítku, ktorý je súčasťou balenia.

Tapety

Tapety DecorPlay sú dodávané v rolkách o dĺžke 270 cm. Tieto rolky je možné výškovo upraviť podľa rozmeru steny. Tapety sa lepia na stenu na doraz vedľa seba (neprekrývajú sa), pri aplikácii nie je nutné dodržiavať poradie lepenia.
Lepidlo aplikujte vždy na stenu, nie na tapetu. Podklad pre tapetu musí byť suchý, čistý a hladký, prípadné nerovnosti povrchu je nutné pre aplikáciou tapety vyrovnať. Tapetu je možné čistiť hubkou navlhčenou vo vode, nepoužívajte chemické čistidlá.
Pred tapetovaním skontrolujte etiketu, či majú všetky rolky tapiet rovnaké artiklové číslo a rovnaké výrobné číslo.
Podrobnejšie informácie o aplikácii tapety sa dočítate na štítku, ktorý je súčasťou balenia.

Bordúry

Bordúry sú dodávané v rolkách o dĺžke 511,5 cm. Bordúry je možné skrátiť podľa rozmeru steny. Lepia sa na doraz vedľa seba (neprekrývajú sa), pri aplikácii nie je nutné dodržiavať poradie lepenia.
Lepidlo aplikujte vždy na stenu, nie na bordúru. Podklad pre tapetu musí byť suchý, čistý a hladký. Prípadné nerovnosti povrchu je nutné pred aplikáciou bordúry vyrovnať. Bordúru je možné čistiť hubkou navlhčenou vo vode, nepoužívajte chemické čistidlá.
Pred tapetovaním skontrolujte etiketu, či majú všetky rolky bordúr rovnaké artiklové číslo a rovnaké výrobné číslo.
Podrobnejšie informácie o aplikácii tapety sa dočítate na štítku, ktorý je súčasťou balenia.